2015- podzim

Příspěvky

z12 - TURNAJ OFS ML. PŘÍPRAVKA

Máme nejlepšího střelce turnaje

Přípravka mladší sehrála v sobotu 13.2.2016 turnaj OFS Strakonice. Z celkem 5 zápasů jsme prohráli pouze jednou, přesto jsme obsadili 6.místo (10).

První zápas jsme nastoupili proti celku Dražejova. Na zápase bylo jasně znát, že je to první zápas dne. Průběh zápasu jsme měli ve svých rukách, vedli jsme 2:0, pak 3:2 ale zbytečné chyby a nakonec i stěstí v závěru při šancích soupeře vedly k remíze 3:3.

Druhý zápas proti Vodňanům pro nás dopadl o poznání lépe. Zvítězili jsme 5:0.

Třetí zápas proti Blatné byl od samého začátku ve velkém tempu a nasazení na obou stranách. Zdárně jsem odolávali tlaku Blatné i se snažili o vlastní šance. Nulový stav jsme udrželi až do poloviny zápasu, kdy jsme inkasovali první branku. Druhou branku jsme po chybě v obraně soupeři darovali. Týmu v tomto zápase lze vytknout jen malou odvahu jít do lepšího zakončení.

Čtvrtý zápas jsme sehráli s celkem Bělčic. Výsledek 3:0

Skupinu jsme uzavírali se ziskem 7 bodů, stejně jako Dražejov, který díky lepšímu skóre nastoupil k zápasu o třetí místo.

Poslední zápas o páté místo jsme sehráli s Chelčicemi. Soupeři se dokonce podařilo porazit vítěze turnaje Strakonice. V zápase jsme opět vedli. Velkými chybami jsme se připravili o vítězství. Soupeř  vyrovnal půl minuty před koncem a zápas dospěl do penalt, kde byl soupeř šťastnější.

Na závěr velká gratulace Pepčovi Bártikovi, který se stal nejlepším střelcem turnaje.

Až na některé chyby družstvo podalo velmi dobrý výkon. Každý sám jistě ví, na čem je třeba zapracovat. Jako celek si všichni zaslouží velkou pochvalu.

z11 - 1.11.2015 Volenice:Lnáře

1.11.2015 Volenice:Lnáře

výsledek: 2:6

gól: Romča Švec, Víťa Polanka

V tomto zápase jsme nepodali dobrý výkon. Soupeř svou hru postavil na dlouhých výkopech brankáře a jediném střílejícím hráči, kterého jsme bohužel nedokázali ohlídat.

Naše střelecké pokusy byly brankářem hostujícího týmu zachyceny. Ostudné je, že tento lnářský hráč byl ročník 2006 a v zápase tedy neměl vůbec nastoupit. Za situace, kdy hostující tým měl na lavičce dost mladších kluků, kteří se v zápase téměr neukázali, je to nepochopitelné.

4. 2. 2016 | Rubrika: 2015- podzim | Fotografie: z11 - 1.11.2015 Volenice:Lnáře

z10 - 25.10.2015 Chelčice:Volenice

25.10.2015 Chelčice:Volenice

výsledek: 4:6

gól: Romča Švec - 4x, Víťa Polanka - 1x, Vašík Hanzlík - 1x

Velká marodka týmu pokračovala i v Chelčicích.

Vyrovnaný zápas, který jsme ve druhém poločase zlomili v náš prospěch. Velmi dobrý výkon podalo celé družstvo a hlavně ti nejmladší.

4. 2. 2016 | Rubrika: 2015- podzim | Fotografie: z10 - 25.10.2015 Chelčice:Volenice

z09 - 22.10.2015 Blatná A:Volenice

22.10.2015 Blatná A:Volenice

výsledek: 10:0

Zápas, který jsme pro velkou marodku týmu museli odkáladat a nakonec odehráli s torzem naší sestavy, tvořeným převážně hráči ročníku 2009.

Výborně zachytal Dominik Beneš.

Zlepšeným výkonem a bojovností ve druhém poločase jsme uhráli přijatelný výsledek s favoritem soutěže.

4. 2. 2016 | Rubrika: 2015- podzim | Fotografie: z09 - 22.10.2015 Blatná A:Volenice

z08 - 18.10.2015 Volenice: Blatná B

18.10.2015 Volenice:Blatná B

výsledek: 2:7

góly: Zuzka Švecová - 1x, Víťa Polanka - 1x

Do zápasu jsme nastoupili v početním oslabení. Během zápasu musela pro teplotu odstoupit i Zuzka a tak tým dohrával značně oslaben.

4. 2. 2016 | Rubrika: 2015- podzim | Fotografie: z08 - 18.10.2015 Volenice: Blatná B

z07 - 4.10.2015 Volenice:Junior B

4.10.2015 Volenice:Junior B

výsledek: 10:4

střelci: Pepča Bártík - 9x, Romča Švec - 1x

4. 2. 2016 | Rubrika: 2015- podzim | Fotografie: z07 - 4.10.2015 Volenice:Junior B

z06 - 26.9.2015 Katovice/Hoštice : Volenice

27.9.2015 Katovice/Hoštice : Volenice

výsledek 5:10

střelci: Pepča Bártík 7x, Zuzka Švecová, Martin Papež, Romča Švec

Derby, které jsme hlavně ve druhém poločase velmi dobře zvládli. Družstvo zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost a nasazení. Zásluhou výborného výkonu brankáře Katovic neskončilo utkání vyšším rozdílem.

30. 9. 2015 | Rubrika: 2015- podzim | Fotografie: z06 - 26.9.2015 Katovice/Hoštice : Volenice

z05 - 20.9.2015 Volenice:Sedlice/Doubravice

20.9.2015 Volenice:Sedlice/Doubravice

výsledek 2:4

střelec našich gólů: Pepča Bártík 2x

30. 9. 2015 | Rubrika: 2015- podzim | Fotografie: z05 - 20.9.2015 Volenice:Sedlice/Doubravice

z04 - 13.9.2015 Volyně:Volenice

13.9.2015 Volyně:Volenice

výsledek 11:7

Do prvního poločasu zápasu jsme vstoupili nesoustředění a dělali jsme řadu chyb. I přesto, že chvíli jsme za stavu 4:4 drželi se soupeřem krok, ten záhy naše hrubé chyby potrestal třemi střelami z dálky a tak jsme do druhého poločasu vstupovali za stavu 8:4. V druhém poločase jsme začali být důslednější a tak výsledkově tento poločas skončil remízou. My i soupeř jsme vstřelili po třech gólech, což znamenalo konečné skore 11:7.

góly: Pepa Bártík - 4x, Zuzka Švecová - 3x

pochvala gólmanovi

14. 9. 2015 | Rubrika: 2015- podzim | Fotografie: z04 - 13.9.2015 Volyně:Volenice

z03 - 09.09.2015 Osek:FC Volenice2013

09.09.2015 Osek:FC Volenice2013

výsledek: 1:8

Dnes jsme poprvé okusili jaké je to hrát na umělé trávě. I když to po úvodním gólu soupeře pro nás nevypadalo příliš dobře, zápas se nám podařilo už do poločasu otočit. Poločas jsme vyhráli 6:1. Druhou půli se nám podařilo náskok udržet a dokonce i navýšit na konečných 8:1.  Velmi dobrý výkon celého týmu.

Góly: Pepča Bártíků -5x, Víťa Polanka - 2x, Zuzka Šveců - 1x

9. 9. 2015 | Rubrika: 2015- podzim