2014 - podzim

Příspěvky

. 2014/2015 - ohlédnutí za podzimní částí soutěže

Vzhledem k tomu, že po celou sezonu všichni poctivě makali, zaslouží si pochvalu. I když jsme zatím body neuhráli, s výkonem týmů a hlavně s poctivým přístupem je spokojenost. Doufáme, že na poctivou práci navážeme při zimní přípravě a v jarní části i v následujících sezonách předvedeme dobré výkony, po kterých se dostaví i odměna v podobě získaných bodů.

Tímto děkujeme také všem rodičům a hlavně fanouškům, kteří v hojném počtu navštěvují naše zápasy. Jsme velmi hrdí, že se můžeme pochlubit průměrnou návštěvností cca 60 diváků na zápas.

26. 1. 2015 | Rubrika: 2014 - podzim

01.kolo - 9.11.2014 Sedlice - Volenice

Přípravka mladší: Sedlice: Volenice  - 6:5 (Zdenda Krotkovský - 3x, Adam Biněda - 2x)

Do zápasu jsme nastoupili s velkou bojovností a to i přes již poměrně chladné počasí. Po poločase jsme dokonce 3:2 vedli. Nepovedl se nám zachytit začátek druhé půle a přišly na řadu i trestné kopy. Rány pod břevno pro nás byly nechytatelné. I za stavu 6:3 jsme obrovskou bojovností a nasazením dokázali snížit a bojovali jsme do poslední vteřiny o spravedlivou remízu.

29. 11. 2014 | Rubrika: 2014 - podzim | Fotografie: Volenice - Sedlice 9.11.2014

02. kolo - dohrávka

Přípravka mladší sehrála doma svůj odložený zápas s Volyní.

Volenice - Volyně 1:15 (Matyáš Beneš)

Zápas shlédlo téměř 70 diváků.

26. 9. 2014 | Rubrika: 2014 - podzim | Fotografie: Volenice - Volyně 21.9.2014

03. kolo - Sobota 6.9.2014

Přípravka starší:

Junior B - Volenice  8:1 (Zdeněk Krotkovský)

Přípravka mladší:

Vodňany - Volenice  7:1 (gól - Vinický Petr)

Herně vyrovnaný zápas rozhodl tým Vodňan lepší střelbou a důrazem před brankou. Náš tým předvedl výkon s velkou bojovností a nasazením. Všichni si za dnešní výkon zaslouží pochvalu.

6. 9. 2014 | Rubrika: 2014 - podzim | Fotografie: Vodňany - Volenice 6.9.2014

04. kolo - dohrávka - přípravka starší

20.9.2014

Střelské Hoštice/Sousedovice - Volenice  3:0

26. 9. 2014 | Rubrika: 2014 - podzim

04. kolo - neděle 14.9.2014

Zápas Hoštice - Volenice - přípravka starší byl odložen z důvodu nezpůsobilého hřiště.

Mladší přípravka sehrála svůj zápas proti Junior B na domácím hřišti s výsledkem 0:9.

16. 9. 2014 | Rubrika: 2014 - podzim | Fotografie: Volenice - Junior B 14.9.2014

05. kolo

20.9.2014

Přípravka mladší: Bělčice - Volenice 13:1 (Tereza Sluková)

21.9.2014

Přípravka starší: Volenice - Bavorov 3:6 (Adam Biněda, David Procházka, Matyáš Beneš)

26. 9. 2014 | Rubrika: 2014 - podzim | Fotografie: Bělčice - Volenice 20.9.2014

06. kolo

So -  27.9.2014 - Dražejov: Volenice  6:2

Ne - 28.9. 2014 - Střelské Hoštice/Sousedovice : Volenice 14:0

5. 10. 2014 | Rubrika: 2014 - podzim | Fotografie: Hoštice - Volenice 28.9.2014

07. kolo - 5.10.2014

Přípravka starší: Volenice - Blatná A 14:1  (za Volenice Zdeněk Krotkovský)

Přípravka mladší: Volenice - Dražejov 7:12

Střelecky se velmi dařilo Zdendovi Krotkovskému, který branku soupeře zasáhl hned 4x, po jednom gólu přidal Peťa Vinický a Matyáš Beneš. K jednomu gólu nám dopomohli hosté. Všichni podali kolektivní, bojovný výkon.

Zápas shlédlo přes 50 diváků.

5. 10. 2014 | Rubrika: 2014 - podzim | Fotografie: Volenice - Dražejov 5.10.2014 - PM